Мені цікаві люди і механіка їх взаємодії. Різний досвід, різні бачення, різні світи! І є одна штука, яка дозволяє все це пізнавати, з’єднувати, розвивати … і відкривати для себе світ. Це спілкування

Ірина Баранова

Тренер з ораторської майстерності, ефективної комунікації, психології спілкування, сучасних методів навчання

Про тренера:

Експерт: риторика і ораторська майстерність, ефективне спілкування, критичне мислення, дебатні технології, психологія спілкування, інноваційні методи навчання
Освіта: психолог, педагог

Спеціалізація і професійний досвід

Освіта

Додаткова освіта

Важливі факти

Спілкування, комунікація (в перекладі «зв’язок») – це те, що, на мій погляд, можна досліджувати безкінечно. Я вивчала історію, щоб зрозуміти, як влаштовані зв’язку між людьми в різних історичних періодах, чому різні люди в схожих умовах взаємодіють по-різному … Досвід педагогічної діяльності дав розуміння абсолютної важливості якісного спілкування в житті людини. Потім прийшла черга психології, і відкрилися нові пласти. І кожна нова тренінгова група дає можливість продовжувати відкриття: в інших, в собі, в нас.
Я радію, коли той, хто завжди «сповідував» закритість в ході нашої спільної роботи пробує бути відкритим і йому це подобається. Я пишаюся, коли слухаю багато виступів наших випускників в фіналі курсу – вони спілкуються з аудиторією на рівних, і вже відчувають цей драйв! Як здорово бути причетною до цих змін, «будувати мости», допомагати (відпрацьовуючи разом конкретні прийоми, формуючи відсутні навички) якісно спілкуватися – з іншими і з собою! Здається, я заздрю ​​сама собі :).
Навіть якщо ваші можливості і ресурси обмежені, все одно дійте, бо тільки завдяки дії можуть вирости можливості і з’явитися нові ресурси!

Задати питання Ірині Баранової

Публікації

Тренінги

Клієнти