Команда тренерів Центру СПІКЕР

Кожен тренер нашого центру є професіоналом у певній галузі знань – риторика, акторське мистецтво, ейдетика (розвиток пам’яті) і т.п.. Тренінги ведуть ті, хто глибоко знає свій предмет, має солідний стаж тренерської роботи, є цікавою особистістю … Саме звідси, звичайно , і відповідну якість навчання.

Ми з великим скепсисом ставимося до тих, хто пропонує «прочитати на вибір» десь 20-50 (!) cамих різних за тематикою тренінгів. На жаль, недосвідчений замовник не завжди розуміє, що такий широкий «асортимент» – це не перевага, а недолік. Є ризик купити тренінг, який проводився даними фахівцем всього один-два рази в житті.

Коли ми в 2001 році стартували,  запросили до співпраці тих, хто на той момент вже мав ім’я в певних тренерсько-педагогічних колах або працював у міжнародній програмі «Дебати» в Україні. А згодом у нас з’явився свій алгоритм по роботі з тренерами-претендентами. Ми також готуємо тренерів і самі: бачимо неординарну людину, закохану в свою справу, пропонуємо співпрацю, довчаємо, ділимося методиками, надаємо можливість практикуватися …

А основний критерій відбору тренерів відомий багатьом. Це результат навчання. Тренінг можна блискуче «відіграти», подібно до вистави, і учасники цього дійства підуть задоволеними. Але вони можуть так і залишитися глядачами театру одного актора – тренера. Ейфорія від тренінгу піде, а ось що залишиться в «сухому залишку» – питання.

Хороший навиковий тренінг цінується перш за все ефектом від навчання його учасників. А якщо ці «учні» – дорослі люди, які ствердилися, представники найрізноманітніших напрямків бізнесу і соціальних груп, то, звичайно, це не просто. Ніякі сертифікати та дипломи, списки клієнтів і рекомендації авторитетних осіб не допоможуть, якщо немає якісного інтелектуального і навикого «стрибка» в учасників наших заходів.

Наші тренери

Наталія Лозійчук

Директор, бізнес-тренер. Ораторське і переговорний мистецтво, ефективна комунікація, жорсткі переговори, антіманіпуляція, стресостійкість

Яніна Нємая

Тренер, консультант. Мовленнєвий імідж, артистизм, розвиток голосу і мови

Ірина Баранова

Тренер, психолог. Риторика, психологія спілкування, дебати, критичне мислення

Алла Субботіна

Тренер, методист. Розвиток пам'яті (ейдетика), уваги, мислення

Аліса Субботина

Тренер, психолог. Психологія спілкування, конфліктологія, психологія підлітків, тілесно-орієнтована терапія

Максим Пекарь

Тренер, консультант. Тайм-менеджмент, консультації по електронним ТМ-додаткам