Корпоративне навчання

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Якщо ви або ваші колеги бажають ефективно вести:
 • бізнес-презентації перед інвесторами, замовниками, VIP-клієнтами, представниками державних органів,
 • виступи на бізнес-форумах, конференціях, виставках
 • прес-конференції і брифінги
 • інтерв’ю на телебаченні або радіо
Ми підкажемо і потренуємо вас і ваших колег!

Наші тренери розвивали ораторські та презентаційні навички: маркетологів, рекламістів, IT-фахівців, юристів, страхових брокерів і агентів, піарників, банківських працівників, представників MLM-бізнесу, співробітників колекторських компаній, представників виробничих компаній і торгових мереж, журналістів, персоналу туристичних компаній і інших.

Клієнти:

Зокрема, тренінги з ведення бізнес-презентацій були проведені для керівників та менеджерів таких компаній як А.Е.С.Кіївобленерго (понад 70 осіб), А.Е.С.Рівнеобленерго, «Райффайзен Банк Аваль» (8 тренінгів за 3 роки ), АММ (тренінг і практикум), БМС Консалтинг (тренінг і практикум), UBG – Українська бізнес-група (VIP-тренінг), Корпорація АІС (VIP-тренінг), ТОВ «Кредит-Рейтинг», АссіТАС (5 років співпраця, понад 300 осіб), GlaxoSmithKline – Ukraine

РИТОРИКА. ОРАТОРСЬКЕ МИСТЕЦТВО

Ми розвиваємо ораторську майстерність для багатьох сфер бізнесу, в тому числі для:

 • юристів
 • маркетологів
 • страхових агентів
 • програмістів
 • представників МLМ-бізнесу
 • …..та багато інших

Говорити впевнено і переконливо, впливово та аргументовано — це важливо для будь-якої сфери бізнесу

Клієнти:

Тренінги з риторики були проведені для керівників та менеджерів таких компаній як Luxoft, Oriflame, SimCorp, UBG корпорація, АІС корпорація, Арцзінгер, Грінтрейд, Посольство Швейцарії, Сільпо, Уркгазбанк, Юскутум, Ерідон і інших.

ПЕРЕГОВОРИ. ПРОДАЖ

Переговори про продаж послуг / товарів / ідей / рішень / проектів – для різних видів бізнесу.

Тренінги з переговорів – одна з найсильніших наших позицій. З 2001 р ми навчаємо переговірників багатьох вітчизняних і зарубіжний компаній. Ми проводимо переговори самі, присутні на переговорах клієнтів в якості консультантів.

Мета наших тренінгів по переговорам – системне навчання веденню переговорів. Бути не веденим, а управляти ходом переговорів від першого до останнього кроку! Екологічно, цивілізовано найскладніші і жорсткі переговори переводити в конструктивне русло.

Наші тренери є авторами методик за технологіями ведення переговорів в умовах жорсткої комунікації, маніпуляції і психологічного тиску … В самих різних вітчизняних ділових виданнях публікуються наші статті.

Клиєнти:

Найрізноманітніші задачі з ведення бізнес-переговорів були вирішені для таких компаній як «Райффайзен Банк Аваль» (2 тренінги), «ПрайсУотерхаусКуперс» (2 тренінги), «1+1 TV Broadcasting Company» (2 тренінги), «VALMI-Україна» , Seb Servis Life «Хіпп-Україна» (2 тренінги для топ-менеджерів), «Hertz- Перша лізингова компанія», «Аквавітал», «Джакузі-сервіс», «Акорд-Банк» (тривала програма навчання для топ-менеджерів)

ЕФЕКТИВНА КОМУНІКАЦІЯ. МОВНИЙ ЕТИКЕТ. ЛИСТУВАННЯ

Якщо необхідно вдосконалювати ефективну ділову комунікацію з акціонерами, партнерами, клієнтами, контролюючими органами… — ці задачі вирішує тренінг.

В програму тренінгу з бізнес-комунікацій, на прохання замовника, зазвичай входять:

 • Інструменти ефективної усної бізнес-комунікації
 • Прийоми результативної письмової комунікації
 • Елементи зовнішньої корпоративної комунікації

Телефонна комунікація важлива для колл-центрів та інформаційних центрів – такі тренінги проводяться для страхового бізнесу, банків, енергокомпаній, туристичних компаній, готелів.

Клієнти:

Системний розвиток навичок спілкування було проведено серед керівників і персоналу компаній – «Хіпп-Україна» (6 тренінгів за 2 роки, в тому числі для партнерів), «ПрайсУотерхаусКуперс» (6 тренінгів, 3 роки партнерства), «МТМ – лабораторія», « Райффайзен Банк Аваль »(4 тренінги),« Офіс-Солюшенс »(2 тренінги), АКБ« Укрсоббанк »(Київ, 70 осіб, 2 роки партнерства).

УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ

Якщо мова йде про конфлікти всередині вашої компанії, рекомендуємо вам тренінг з ВНУТРІШНЬОКОРПОРАТИВНИХ КОМУНІКАЦІЙ.

Найчастіше такі тренінгу замовляють організації, співробітники яких 1) працюють в умовах жорстко лімітованого часу або 2) часто спілкуються з проблемними клієнтами. Це перш за все – банки, кредитні організації, тепло- і енергопостачальні компанії, служби оперативних замовлень (довідок) і т.п.

В програму тренінгу з УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ в залежності від задач,
що стоять перед замовниками, входять блоки:

 • Спілкування зі складними людьми: конфліктними, які маніпулюють, чинять психологічний тиск
 • Управління своїм емоційним станом – анти-стрес
Клієнти:

Ми не вважаємо етичним публікувати інформацію про те, де були нами проведені тренінги з внутрішньокорпоративних і зовнішніх конфліктів.

ОСОБИСТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

В рамках нашої спеціалізації ми пропонуємо розвинути певні вміння і навички керівників і персоналу різних компаній та суспільних організацій.

Клієнти:

Особисту ефективність керівників і менеджерів ми розвивали в низці компаній: «Офіс Солюшенс», МТМ-лабораторія, Благодійний фонд «Полісся» та інших.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ

Зазвичай такий тренінг є міксом тренінгу та коучінгу.

Робота з тренером тет-а-тет виправдана, якщо:

 1. Є необхідність індивідуальної постановки певних навичок (ведення переговорів, публічних виступів, проведення презентацій)
 2. Є «слабкі місця», що заважають в роботі та поза нею
 3. У керівника є конфлікт в колективі і він хоче «почати з себе»
 4. Якщо людина відчуває емоційне вигорання, гіпервтому, дратівливість і т.д

Формат роботи – індивідуальний: від 2-х міні-тренінгів до тривалого (протягом декількох років, з різною періодичністю повторного звернення до нас).

Перевагою індивідуальних занять є:

 • можливість гнучко вибудовувати графік зустрічей
 • робота в режимі «швидка допомога» у вигляді зустрічі або телефонної консультації
 • можливість одержувати особисте коригування та рекомендації від тренера
 • розтягнутість у часі, що допомагає відпрацювати отримані навички на практиці та обговорити отриманий результат на наступному занятті

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

Заповніть форму, щоб отримати детальну програму для вашої компанії:

Заказчик обучения

не обязательно

Контактное лицо

Наші корпоративні клієнти
Результат роботи - партнерські стосунки на довгі роки