Можна багато знати і вміти, але рано чи пізно важливо про це вміти розповісти іншим. Інакше вони можуть… не здогадатися.

Наталія Лозійчук

Власник. Директор. Бізнес тренер. Мотиваційний спікер. VIP-консультант

Про тренера:

Експерт: риторика, бізнес-переговори, бізнес-презентації, складні продажу, антиманіпуляція, конфліктологія, політична риторика. Головний редактор журналу «Я – ПЕРШИЙ»
Освіта: математик, кібернетик. Кандидат технічних наук. Понад 30-ти курсів та тренінгів по психології, переговорам, лідерства, коучінгу, менеджменту, маркетингу, брендингу, інтернет-маркетингу, копірайтингу, тренінговим технологіям. Ліцензія психодиагноста
Досвід роботи: молод.наук.співробітник , HR, корпоративний тренер, HRD, SEO, директор і бізнес-тренер

Спеціалізація і професійний досвід

Освіта​

Додаткова освіта​

Найбільш значущі проекти

Я – математик, кібернетик, кандидат наук. Майже айтішник. Це дивує багатьох: чому раптом риторика і переговори?

Раніше сама не знала, але з часом зрозуміла: моя кар’єра просто готувала мене до такого життєвого віражу.

Нудні лекції деяких талановитих, але жахливо недорікуватих викладачів в університеті. Власна захист кандидатської дисертації (за відгуками спеціалізованої вченої ради я «несподівано виявилася відмінним оратором») і «незахисту» інших колег в Інституті кібернетики через погану підготовку виступаючих …

Пізньої – бізнес, де необхідно завжди впливове, а виходило «занадто інтелігентно» (за висловом інших). На жаль, іноді програвала напору хамовитих і настирливих. Остання крапля: на роботі мені не вистачило умінь переконати шефа, не дивлячись на те, що багато хто мене підтримували. Довелося звільнятися … »Я була права на всі 100! Чому ж не змогла це довести ?! »- ця думка ґрунтовно долала мене. І я знайшла вихід – виникла ідея Школи ораторської майстерності та дебатів. І почалося!

Як ні парадоксально, зараз я теж займаюся програмуванням, тільки в сфері риторики і бізнес-комунікацій. Навчаю того, як запрограмувати відмінний результат: в публічних виступах, переговорах, інтерв’ю … У моїй лексиці також звучать «алгоритми підготовки тексту промови», «геометрія переговорів», «гіпербола як прикраса мови» … А якщо взяти до уваги, що мої діди і прадіди були або вчителями, або керівниками, то, все виявляється закономірним в нашому житті ..

В цілому, ми, тренери Центру «СПІКЕР» дійсно програмуємо успіх наших випускників. Навчаємо того як говорити переконливо, ефектно і ефективно – в публічних виступах або на ділових переговорах. Як досягати своїх цілей в будь-якому, а не тільки в діловому, спілкуванні. І судячи з результатів навчання і багаторічної затребуваності наших тренерських послуг моїм колегам і мені це вдається.

Задати питання Наталії Лозійчук

Публікації

Тренінги

Клієнти