«У людини може бути найбільша в світі ідея – здатна багато чого змінити, але якщо ця людина не може переконати інших людей, це нічого не означає». (Грегорі Бернс, американський нейробіолог)

Яніна Німа

Тренер, консультант, коуч, VIP-консультант.

Про тренера:

Експерт: техніка мови, голосоведення, акторська майстерність, самопрезентація, режисура публічних виступів
Освіта: режисер
Досвід роботи: викладання у ВНЗ, робота на телебаченні, запуск вистав і ТБ-проектів, тренерська діяльність, постановка мови (персональне навчання)

Спеціалізація і професійний досвід

Освіта

Додаткова освіта

Важливі факти

Коли ми розмовляємо, виступаємо з доповіддю, ведемо переговори або просто балакаємо по телефону та ін., Нам обов’язково хочеться бути почутими. Ми хочемо спонукати до дії, схиляти до своєї думки … На жаль, далеко не завжди нас точно розуміють, співпереживають тому, про що ми говоримо і ще рідше нам вдається змінити поведінку інших людей.

Я серйозно замислювалася про те, чому так відбувається? Відповідь на це питання з часом стала для мене очевидною. Мій досвід викладання, роботи на телебаченні, запуску численних стартапів, проведення переговорів, тренерська діяльність дала мені розуміння того, наскільки великою і всеперемагаючої може бути сила слова, якщо вміти ефективно використовувати цей інструмент! Адже більшість з нас проводять презентації або вступають в розмову з єдиною метою – передачі інформації. Найчастіше ми навіть не підозрюємо, що у промові набагато серйозніша місія – бути найпотужнішою зброєю впливу! Для досягнення успіху в спілкуванні дуже важливо вміти спонукати до дій, впливати на прийняття рішень, завойовувати аудиторію …

Сьогодні я з задоволенням займаюся тим, що вчу людей володіти цією неймовірної сили зброєю! Чи не одній сотні людей, серед яких бізнесмени, телеведучі, політики, мені вдалося допомогти зробити мова дійсно гідним відображенням власного інтелекту, життєвого досвіду, енергетики, в загальному, власної індивідуальності.
Неважливо, хто ви: презентатор, що запускає новий продукт, підприємець, пояснюються з потенційним інвестором, професійний продавець, який готує угоду, або викладач, який намагається надихнути своїх учнів, – я готова дати Вам дієвий ефективний інструмент для досягнення цілей, здатний перетворити Вашу мова в могутнє знаряддя власного успіху!

Задати питання Яніні Німий

Публікації

Тренінги

Клієнти