Волосся дибки стоїть :)

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Нотатки

– Ой, у мене сьогодні волосся дибки стоїть! Можна я без відео буду? Завтра все уляжеться і буду…

Унікальний час та формат: раніше вони приходили до нас, у нашу навчальну аудиторію. Відтепер — ми приходимо до них з zoom-візитом. І те, як вони себе поводять під час заняття — це суцільне неповторне задоволення для нас, дорослих, тренерів. Хоч вони й підлітки, але все ще діти… Які вони забавні!

Хтось, явно не встигаючи поснідати, з насолодою доковтує свій ранковий сирок. Ховаючись, але та безпосередність, з якою він це робить, викликає у інших усмішку та розчулення.
А цей хлопчик на першому занятті лежав на дивані та швидко зрозумів, що потрібно щось змінювати …
Вона обов”язково сидить перед камерою з новою зачіскою. А як же, у групі є привабливі та розумні хлопці 
Він одразу всім показує свого кота. Великий та лінивий кіт в цей час не розуміє, що стає мега-зіркою та “світиться” на екранах одразу 4-х міст та 2-х країн.
А цей малий за зростом, але не за інтелектом, дуже-дуже вертлявий. Як він у школі сидить більше, ніж 3 хвилини, на одному місці? Старанно вчиться, але… ось раптом він влізає на стілець, повертається спиною до свого ноута та робить декілька рухів “5-ю точкою” – щоб розім”ятися. І не здогадується, що це бачать усі в групі !
Велике рожеве фешн-крісло: вона, тендітна та юна сидить на заняттях тільки у ньому. Селебрітіс 100% позаздрять!
А ця дівчинка майже кожного разу підбирає зухвалі картинки на своїй аватарці, кожного разу викликаючи подив та зацікавлення інших підлітків..

Вони різні, вони цікаві, вони не передбачувані. Але як з ними драйвово! 

З 1 липня – нова група ONLINE СПІКЕР-Школа риторики для підлітків. 30 червня — Презентаційний тренінг. Реєструйтеся на нашому сайті

Наталія Лозійчук